Css

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (782)
 

Ne (928)
 

Statistika

TOPlist

News

Originalita v reklamě?

Pojď me se společně podívat alespoň na ty, které zaujmou svou originalitou a důvtipem...
Světové reklamy, které na českých ulicích jen tak neuvidíte.

 Následující výběr reklam dokazuje, že někteří tvůrci neztratili nadhled a vědí, jak zaujmout vtipem, chytrým nápadem nebo jednoduše umístí reklamu do prostředí, kde bychom ji rozhodně nečekali.

Tahle tabule vám nejen změří rychlost, ale rovnou i počet dní v nemocnici, pokud tu předepsanou nedodržíte.Existují místa na planetě, kde je i čistá voda vzácností. Je libo choleru nebo malárii?Sezení jen na vlastní nebezpečí. Zabudovaná váha vám totiž ukáže, kolik vážíte, a jestli byste spíš neměli postát.Zabudovat reklamu do každodenního prostředí? Skvělý nápad.

Už jste někdy viděli, aby na ulici levitoval obří lak? Bod pro Rimmel.Dej si pauzu, dej si Kit Kat. Do lavičky nekousat, ve skutečnosti není z čokolády.Vypadají kachličky ve vašem bytě zašedle jako pruhy na přechodu? Známý Džin se o to postará.Plakáty na zastávce dokážou kolemjdoucí otrávit hned po ránu, zvlášť když se na nich culí banda z filmu Doktor od jezera hrochů. Tyhle reklamy si ale uvědomují svůj potenciál.

Ups. S podprsenkou Wonderbra je všude nějak těsno.Na tomhle plakátu vypadají ryby čerstvě. Protože jsou živé.A jiné zase vybízejí k tomu, aby lidé hned svlékli šaty a vydali se na horkou pláž.
Někdy nezáleží, na co reklama láká, ale kde se s ní setkáte.

Nezapomeňte si po sladkostech čistit zuby.Máte závrať a strach z výšek? Rozhodně nenastupujte do tohohle výtahu.


Každý ví, že brambory nerostou na stromě. Rostou přece na stropě v metru.
Článek byl převzat z portálu magazin.cz
 
2009-2010 www.next.nazory.eu Web Admin T!B0 Info icq: 409 959 124 Email : Tib0r@zoznam.sk Design By T!B0