Css

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (782)
 

Ne (928)
 

Statistika

TOPlist

News

Photoshop CS4

Adobe: Photoshop CS4 Download
Podrobné informácie o produkte:
* Paperback: 464 strán
* Vydavateľ: Adobe Press/Cdr edition (20.11.2008)
* Jazyk: Cz
* ISBN-10: 032157379X
* ISBN-13: 978-0321573797Najrýchlejšie a najjednoduchšie, najúplnejšie, ako sa naučiť Adobe Photoshop CS4
Štrnásť hodín v Adobe Photoshop CS4 Učebňa v Obal knihy základné a pokročilé techniky v Adobe Photoshopu, najlepší svetoví image-editačný softvér. Naučte sa, ako retušovanie digitálnych fotografií, práca s vrstvami a maskami, prejdite pracovného priestoru, pripraviť obrázky tlačiť, a preskúmať najnovšie funkcie. Tipy, extra-úver cvičenie, a krok-za-krokom lekcie pomôže aj vám zvýšiť produktivitu pomocou Photoshopu.
Naučte sa správne a zvýšenie digitálnej fotografie, vytvoriť obraz kompozity, transformácie obrazu v perspektíve, a pripraviť obrázky pre tlač a web. Kombinujte obrázky pre zvýšenú hĺbkou ostrosti, a vyskúšať nové 3D funkcie v Adobe Photoshop CS4 Extended.
"Učebňa v rade Kniha je zďaleka najlepší výukový materiál na trhu. Všetko, čo potrebujete na zvládnutie je aj software: Jasné vysvetlenie každej lekcie, krok-za-krokom návod a súbory projektu pre študentov. "Barbara-Binder, Adobe Certified inštruktora, Rocky Mountain Školenia
Učebňa v knihe ®, best-selling séria hands-on zošity softvér školenia, vám pomôže naučiť sa funkcie softvéru Adobe ľahko a rýchlo. Učebňa v knihe ponúka to, čo žiadna iná kniha ani výukový program nemá-oficiálny tréning sérii od spoločnosti Adobe Systems Incorporated vyvinutý za pomoci odborníkov produktu Adobe.
 
2009-2010 www.next.nazory.eu Web Admin T!B0 Info icq: 409 959 124 Email : Tib0r@zoznam.sk Design By T!B0